velo-travel.com |

Туристическое объединение велосипедистов

Музеї України – туризм країною

Музеї

Більшість істориків говорять про те, що північний захід України – це місце зародження слов’ян: древлян, полян, волинян та інших. Наша країна справді має досить багате минуле. У 9-10 століттях князь Олег звільнив дніпровські землі від хозарського гніту, де й з’явилася Київська Русь, почалося зародження столиці, Київ-граду. Правили цією державою спадкоємці династії Рюриковичів. Україна пізнала панування різних народів, тому в деяких містах можна знайти певні сліди стародавньої архітектури, певної епохи, напряму. Мандруючи країною, ви точно зустрінете на власному шляху неймовірні музеї України, які відрізняються своєю привабливістю, красою. Однозначно варто відвідати такі місця, як Невицький замок на березі річки Уж, музей «Писанка» в місті Коломия Івано-Франківської області, Закарпатський музей народної архітектури та побуту. Всі вони однозначно заслуговують особливої уваги.

Серед більшості всіх історичних музеїв в Україні варто звернути увагу і на етнографічні, які знаходяться просто неба і дозволяють поринути в колорит, особливості нашої країни, старовину і давню історію.

Музеї України

Які музеї точно варто відвідати?

Обов’язково варто відвідати такі музеї:

  1. Державний музей авіації. Це не просто найвідоміший музей на території України, це ще й найбільший музей у всій Східній Європі. На момент відкриття тут було декілька експонатів, зараз їх уже понад сотня, а також відкрито для відвідування, огляду кабіни літаків.
  2. Інтерактивний простір «Музей науки». Це найвідоміший музей, куди приходять спеціально для того, щоб познайомитися із досягненнями науки, людства. Територія поділена на тематичні зони, а також різні винаходи, простір, людські організми та не тільки.
  3. Музейний комплекс «Запорізька Січ». Це історико-культурний комплекс, що працює на території Хортиці. Можна сказати, що це відтворений образ козацької січі з новою церквою, куренями, корчмою, майстернею, а також кузнею. Іноді тут проводяться різноманітні спектаклі, майстер-класи з володіння козацькою зброєю.
Музеї України – туризм країною

В Україні дивовижна природа, є неймовірна кількість пейзажів, які просто вражають, перевертають свідомість. Але крім того, країна наповнена і захоплюючими пам’ятками, які також заслуговують на увагу. Причому вибрати музей зможе кожен за власними вподобаннями.

Оставьте свой отзыв

Сообщение